HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

ikiteisminis
2016-12-07

Sekmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas keturiems Kirgizijos piliečiams, įtariamiems pareigūnų papirkimu, skyrė 2 mėn. suėmimą. Piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi įtariamas vienas pasienietis ir muitinės departamento pareigūnas suimti 10 dienų ir 1 mėnesiui.

Plačiau Plačiau
 
img_0281
2016-12-07

Artėjant didžiausioms metų šventėms Klaipėdos apygardos teismas papuošė savo vitriną. Be tradicinės Kalėdų eglutės, šiais metais ją papildė teismo darbuotojų vaikystės nuotraukos bei ne vieną dešimtmetį menantys daiktai.

Plačiau Plačiau
 
2016-12-07

Praėjusį penktadienį Tauragės rajono apylinkės teismas sulaukė jaunųjų svečių. Teisme svečiavosi Tauragės Šaltinio progimnazijos 4D klasės mokiniai.

Plačiau Plačiau
2016-12-05

Lietuvos teismai, palaikydami Moterų informacijos centro inicijuotą socialinę kampaniją „Tikros istorijos - reali pagalba“, skelbia informaciją apie smurto artimoje aplinkoje aukoms pagalbą teikiančius Specializuotos pagalbos centrus visoje Lietuvoje.

Plačiau Plačiau
 
2016-12-05

Neretai teismų sprendimai, kuriais atidedamas bausmės vykdymas, visuomenėje vertinami gana neigiamai, dažnai jie pristatomi kaip nuteistojo „išsisukimas“ nuo atsakomybės. „Kaip gerai sukčiams. Teisėjai juos nuteisia, bet tik lygtinai. Tai reiškia, kaip ir nenuteisia“, „Vienas klasikas pasakė, kad vagys turi sėdėti kalėjime ir tai tiesa, o Lietuvoje vaidinama demokratija“, „Bausti, bausti ir dar kartą bausti!“ – tokiais komentarais palydimos interneto publikacijos.

Plačiau Plačiau
2016-11-29

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas tęsė vadinamosios agurkinių bylos nagrinėjimą. Teisiamajame posėdyje apklaustas vienas iš kaltinamųjų ir paskirta ekspertizė dėl jo sveikatos būklės įvertinimo.

Plačiau Plačiau
 
2016-11-17

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs prokuratūros apeliacinį skundą, panaikino Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartį, kuria suėjus senačiai buvo nutraukta beveik 15 metų ieškoto asmens byla dėl sukčiavimo.

Plačiau Plačiau
2016-11-15

Svajūnas Bliudsukis – prieš savaitę paskirtas Klaipėdos miesto apylinkės teismo pirmininkas.

Plačiau Plačiau
 
2016-11-11

Vakar Palangos miesto apylinkės teisme vyko baudžiamosios bylos dėl dar 2014-aisiais, Naujųjų metų išvakarėse, Palangos kurhauzo salėje įvykusio konflikto tarp Palangos miesto kultūros darbuotojų 39 metų Ž. K. ir 48 metų V. R. nagrinėjimas.

Plačiau Plačiau
2016-11-11

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas Švėkšnos specialiosios mokyklos (dabar – „Diemedžio“ ugdymo centras) mergaičių prostitucijos byloje dviem į teisiamuosius posėdžius vengusioms atvykti kaltinamosioms 20 metų E. G. ir 18 m. G .V. skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:3426127Šiandien:29Dabar naršo:47