HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

1
2016-10-20

Antradienį Šilutės rajono apylinkės teismas nubaudė 33 metų A. K., kuris, nepatenkintas UAB „Genra“ atlikta namo renovacija, tyčia sugadino naujai įrengtą apšiltinimą. Teismas vyrui skyrė beveik 377 Eur baudą ir priteisė 500 Eur bendrovės nuostoliams atlyginti.

Plačiau Plačiau
 
europos teises dienos renginys
2016-10-19

Pirmą kartą spalio 25 dieną – Europos teisės dieną – Lietuvos teismuose bus galima nemokamai konsultuotis: gauti atsakymų į kasdienius teisinius testamentų, žemės dalybų, skyrybų ir kitus klausimus, daugiau sužinoti apie I-osios ir II-osios instancijos teismų veiklą bei kompetenciją. Prie šios iniciatyvos prisijungia ir Klaipėdos apygardos teismai.

Plačiau Plačiau
 
2016-10-18

Praėjusią savaitę Šilutės rajone apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 24 m. V. B. už neteisėtą psichotropinių medžiagų įgijimą, laikymą, gabenimą, pardavimą, o 25 m. E. P. – ir už tokių medžiagų perdavimą naudoti kitam asmeniui skyrė laisvės atėmimo bausmes, jų vykdymą atidedant.

Plačiau Plačiau
2016-10-13

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teismas 49 metų Š. G., kuris įtariamas trukdęs asmenims pasinaudoti rinkimų teise juos papirkdamas, skyrė 10 dienų suėmimą.

Plačiau Plačiau
 
2016-10-13

Pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas už dviejų automobilių sugadinimą visuotinai pavojingu būdu, už šaunamojo ginklo bei šaudmenų neteisėtą įsigijimą ir laikymą 37 metų D. S. skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę.

Plačiau Plačiau
2016-10-10

Visai neseniai viename naujienų portale pasirodė publikacija apie tai, kad Lietuvoje asmuo gali būti nubaustas už pasirodymą esant neblaiviam viešoje vietoje, nors jo girtumas ir nebuvo nustatytas, o patvirtintas aplinkinių žmonių paaiškinimais. Kyla klausimas – ar iš tikrųjų nebereikia policijos pareigūnų, medicinos specialistų duomenų, kad būtum pripažintas neblaiviu viešoje vietoje?

Plačiau Plačiau
 
2016-10-05

Šiandien Plungės rajono apylinkės teismas baudžiamojoje byloje dėl avarijos, kurioje žuvo trys ir buvo sužaloti keturi žmonės, nutarė 3 mėnesiams pratęsti kaltinamojo 45 metų I. C. nuosavybės teisės apribojimą.

Plačiau Plačiau
2016-10-05

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga, Tauragės rajono apylinkės teisme viešėjo trečiojo amžiaus universiteto ir klubo „Subuvimas“ senjorai.

Plačiau Plačiau
 
2016-10-03

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas vadinamojoje naftininkų byloje pridėjo prokuratūros pateiktą papildomą medžiagą – iš Šveicarijos teisėsaugos institucijų gautą informaciją, sunkinančią kaltinamųjų atsakomybę.

Plačiau Plačiau
2016-09-29

„Dažniausiai liudytojai ir nukentėjusieji su teismu susiduria pirmą ir vienintelį kartą gyvenime, yra kamuojami streso, baimių, blogų prisiminimų apie matytą ar patirtą įvykį, todėl jiems tiesiog reikia žmogaus, kuris pabūtų kartu,“ – sako Gabrielius Liaudanskas-Svaras, sutikęs įkvėpti pirmuosius žingsnius teismuose žengiančius savanorius ir pakviesti prie jų prisijungti dar daugiau geradarių.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:3272079Šiandien:2531Dabar naršo:11