HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

plungės rajono apylinkės teismas
2017-01-23

Praėjusį ketvirtadienį Plungės rajono apylinkės teismas 28 metų S. S. už telefoninį sukčiavimą – pasikėsinimą apgaulės būdu įgyti svetimus pinigus – skyrė penkerių metų laisvės atėmimo bausmę.

Plačiau Plačiau
 
paieskos sistemos klat.lt
2017-01-23

Nacionalinė teismų administracija informuoja, kad 2017 m. sausio 24 d. nuo 13 val. iki 18 val. www.teismai.lt (taip pat – www.klat.lt) neveiks nuorodos: „Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas“, „Vieša tvarkaraščių paieška“, „Žurnalistams skirta teismo posėdžių tvarkaraščių paieška“, „Vieša sprendimų paieška“, „Bylų skirstymo protokolų paieška“.

Plačiau Plačiau
 
2017-01-23

Įvairūs Lietuvos miestai neretai apibūdinami vaizdingais epitetais, o viešumoje vis dar gajūs mitai apie juos. Štai Palanga dažnai vadinama ne tik vasaros sostine, bet ir didžiausiu nusikaltimų centru šiltuoju metų laiku. Šiauliams ne vienus metus klijuota banditų miesto etiketė, Aukštaitijos sostine laikomas Panevėžys dėl nusikaltimų gausos buvo pramintas Lietuvos Čikaga.

Plačiau Plačiau
2017-01-20

Nebe pirmą kartą Plungės rajono apylinkės teisme įvairiomis progomis apsilanko įvairių mokyklų moksleiviai. Šiandien teisme surengtos Profesijų dienos kūrybinės-praktinės dirbtuvės, kuriose dalyvavo Plungės Senamiesčio mokyklos auklėtiniai.

Plačiau Plačiau
 
2017-01-20

Praėjusį savaitgalį uostamiestis minėjo 94-ąsias Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metines. Šios reikšmingos dienos proga Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje eksponuojama Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos grafikos darbų paroda.

Plačiau Plačiau
2017-01-19

Praėjusiais metais Klaipėdos miesto apylinkės teisme trisdešimt septyni asmenų ginčai buvo sprendžiami mediacijos būdu. Tai yra penkis kartus daugiau negu 2015 metais. Beveik pusės mediacijos procedūrų rezultatas – taikos sutartys.

Plačiau Plačiau
 
2017-01-19

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs Virgilijaus Pozingio apeliacinį skundą, panaikino Klaipėdos rajono apylinkės teismo sprendimą, kuriuo pastarasis pripažintas viešai įžeidęs Arvydą Jaką.

Plačiau Plačiau
2017-01-17

Penktadienį Šilalės rajono apylinkės teismas už medžiojimą iš automobilio 44 m. K. V. ir 45 m. V. A. skyrė po 579 eurų dydžio baudą bei atėmė teisę medžioti vieneriems metams. Be to, iš pažeidėjų konfiskuota transporto priemonė, ginklas ir šovinys.

Plačiau Plačiau
 
2017-01-16

Praėjusį penktadienį Klaipėdos apygardos teismo kolektyvas žvakučių šviesa ir įsisegtu neužmirštuolės žiedu pagerbė prieš 26-erius metus kovojusius bei žuvusius už Lietuvos laisvę savo valstybės patriotus.

Plačiau Plačiau
2017-01-12

Pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas 52 metų A. B., pažeidusiam įstatymuose nustatytus darbų saugos reikalavimus, dėl kurių nesilaikymo žuvo žmogus, skyrė 753,20 Eur baudą.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:3608759Šiandien:4144Dabar naršo:35