HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

klat_temide
2017-06-27

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį klaipėdietei, internetu neteisėtai įsigijusiai ir į Lietuvą atsisiuntusiai psichotropinių medžiagų. K. Ž. paskirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant vieneriems metams ir šešiems mėnesiams. Teismas įpareigojo moterį bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu tęsti darbą ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų. Psichotropinės medžiagos ir kompiuteris, kuriuo jos buvo užsakytos, konfiskuoti.

Plačiau Plačiau
 
klat_temide
2017-06-26

Klaipėdos apygardos teismas, pirmadienį išnagrinėjęs VšĮ Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas” ieškinį, iš buvusio įstaigos vadovo V.N. priteisė 35,7 tūkst. eurų žalos atlyginimą bei 5 proc. dydžio metines palūkanas. Tokia žala, pasak teismo, centrui padaryta dėl tyčinių vadovo veiksmų bei aplaidaus ir neatsakingo neveikimo įgyvendinant įstaigos renovacijos projektus.

Plačiau Plačiau
 
2017-06-23

Trečiadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas nusprendė atmesti 64 m. V. K. ieškinį, kuriuo jis prašė Lietuvos valstybės, atstovaujamos Policijos departamento ir Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros, jam atlyginti turtinę ir neturtinę žalą.

Plačiau Plačiau
2017-06-23

Tauragės rajono apylinkės teismas prieš mažametį sūnų smurtavusiai motinai paskyrė 5 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant vieneriems metams. Smurtą patyręs vaikas apgyvendintas pas laikinuosius globėjus.

Plačiau Plačiau
 
2017-06-22

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teisme lankėsi studentai iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jaunuoliai šiuo metu keliauja po rytų Europą – Lenkiją, Latviją, Estiją ir domisi valstybių teisine sistema, kultūra, įdomiais žmonėmis. Prieš mėnesį Teisme besilankiusi studentų grupelė pasidalijo savo įspūdžiais su kolegomis, pastarieji taip pat neprarado galimybės apžiūrėti uostamiesčio teismą.

Plačiau Plačiau
2017-06-22

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį klaipėdiečiams 35 m. K. I. ir 29 m. A. K. , kurie praėjusių metų birželį apiplėšimo metu dėvėtų rūbų prekybiniame kioskelyje nužudė ir apiplėšė moterį. Teisėjų kolegija šio nusikaltimo iniciatorių ir vykdytoją K. I. pripažino pavojingu recidyvistu ir jam skyrė subendrintą maksimalią 20 metų, o jo bendrininkui A. K. - subendrintą 14 metų ir šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmes.

Plačiau Plačiau
 
2017-06-16

G. Einikis kreipėsi į Klaipėdos miesto apylinkės teismą, prašydamas iškelti jam bankroto bylą. Praėjusio teismo posėdžio metu jis buvo įpareigotas pateikti teismui papildomus rašytinius įrodymus, susijusius su gaunamų pajamų paskirstymu, mokamais mokesčiais ir kt.

Plačiau Plačiau
2017-06-13

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas nusprendė įpareigoti vieną Klaipėdos galeriją ir Klaipėdos apskrities dailininkų sąjungą grąžinti S. T. priklausantį tapybos darbą „Vystančios alyvos ir angelas – sargas“ („Vystančios alyvos ir išganytojo apsireiškimas“) arba atlyginti paveikslo vertę – beveik pustrečio tūkstančio eurų.

Plačiau Plačiau
 
2017-06-13

Penktadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme lankėsi Liepojos apylinkės teismo pirmininkas ir devyni šio Teismo teisėjai. Susitikimo metu teisėjai iš Latvijos ir Lietuvos dalijosi teismų reorganizavimo patirtimi.

Plačiau Plačiau
2017-06-06

Iki rugpjūčio 16 d. Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje eksponuojama Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos moksleivio Artūro Dubrovskio karpinių paroda.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:4514843Šiandien:3922Dabar naršo:21