HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

klat_temide
2017-07-20

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį 48 metų A. R., iš Nidos vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bei Liudviko Rėzos kultūros centro pasisavinusiai per 32 tūkst. eurų sumą. Teismas nuteistajai skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant dvejiems metams. Moteris savo kaltės nesigynė, visus pasisavintus pinigus įstaigoms grąžino.

Plačiau Plačiau
 
teisėja erika tamošaitienė
2017-07-18

Dalis žmonių, pirmą kartą su teismu susiduria prireikus teismo leidimo. Dažniausiai teismuose nagrinėjami prašymai išduoti teismo leidimą parduoti ar įkeisti nekilnojamąjį turtą, prašymai dėl leidimų paveldėjimo procedūroms taikyti ir kt. Pateikiame atsakymus į 6 dažniausiai užduodamus klausimus, su kuriais suduria į teismą dėl leidimų išdavimo besikreipiantys asmenys.

Plačiau Plačiau
 
2017-07-17

Teismo veiklos apžvalgoje rasite informaciją apie 2016 m. nagrinėtų bylų statistiką ir jų pobūdį, elektronines bylas, teisminę mediaciją, teismo savanorius. Apžvelgiami praėjusių metų renginiai, teismo personalo sudėtis, kvalifikacijos kėlimas ir dar daug kitų aktualių temų.

Plačiau Plačiau
2017-07-14

Plungės rajono apylinkės teisme šių metų balandžio – birželio mėnesiais išnagrinėtos 7 baudžiamosios bylos dėl neblaivių (daugiau nei 1,5 promilių girtumas) asmenų, vairavusių automobilius. Teismas visus juos pripažino kaltais, skyrė pinigines baudas bei uždraudė vairuoti transporto priemones.

Plačiau Plačiau
 
2017-07-14

Klaipėdos apygardos teismas paliko nepakeistą nuosprendį klaipėdiečiui, konfliktą su kaimynu dėl daugiabučio kieme užstatyto automobilio sprendusį kumščiais. Klaipėdos miesto apylinkės teismas jam buvo skyręs 5 mėnesius viešųjų darbų – kas mėnesį po 20 valandų dirbti visuomenės labui, taip pat atlyginti nukentėjusiajam 1293 eurų turtinės ir moralinės žalos bei išlaidų advokatui sumą. Nuosprendį apskundęs nukentėjusysis teismo prašė bausmę sugriežtinti bei priteisti kur kas didesnį žalos atlyginimą.

Plačiau Plačiau
2017-07-13

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį Klaipėdos rajono gyventojai L. K., kuri pripažinta kalta dėl 151,2 tūkst. eurų vertės juvelyrinių dirbinių, taip pat pinigų bei kompiuterio pasisavinimo iš UAB „Saulės amuletas“. Moteris neišvengė kaltės ir dėl apgaulingos buhalterinės apskaitos tvarkymo kitoje įmonėje, kurioje buvo realizuojamos pasisavintos prekės. Kaltinamajai teismas skyrė subendrintą trejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant dvejiems metams, bei 1130 eurų baudą.

Plačiau Plačiau
 
2017-07-10

Klaipėdos apygardos teismas, nagrinėjantis Vokietijoje gyvenančios lietuvės bylą, kurioje ji kaltinama išnaudojusi prostitucijai savo brolio sugyventinę, daro pertrauką. Paaiškėjus, kad galimai dėl to paties nusikaltimo moteriai kaltinimai pareikšti ir Vokietijoje, byloje valstybinį kaltinimą palaikančiam prokurorui pavesta išsiaiškinti šias aplinkybes. Tai beprecedentė nutartis Klaipėdos apygardos teismo praktikoje.

Plačiau Plačiau
2017-07-07

Klaipėdos apygardos teismas šiandien atmetė už viešą niekinimą ir neapykantos kurstymą nuteisto klaipėdiečio V. L. gynėjo apeliacinį skundą ir patvirtino, kad Klaipėdos miesto apylinkės teismo apkaltinamasis nuosprendis yra teisėtas ir pagrįstas. Juo V. L. yra skirta vienerių metų laisvės apribojimo bausmė, nuteistasis įpareigotas per šį laikotarpį be bausmę vykdančios institucijos žinios nekeisti gyvenamosios vietos. V. L. taip pat turės neatlygintinai išdirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, globos, rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose.

Plačiau Plačiau
 
2017-07-05

Šilalės rajono apylinkės teismas už bandymą papirkti policijos pareigūnus sunkvežimio vairuotoją pripažino kaltu ir skyrė jam 1055 eurų baudą. Per pastaruosius 9 mėnesius teismui teko nagrinėti vieną tokio pobūdžio baudžiamąją bylą dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos.

Plačiau Plačiau
2017-07-04

Klaipėdos miesto apylinkės teismo mediatorių gretas papildė teisėjo padėjėja Rita Renkytė. Ji į teismo mediatorių sąrašą įtraukta šių metų birželio 30-os dienos Teisminės mediacijos komisijos nutarimu „Dėl teismo mediatoriaus statuso suteikimo“.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:4624895Šiandien:2059Dabar naršo:17