HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

taurages-teismo-foto
2017-04-28

Antradienį (balandžio 25 d.) Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 38 metų ir 33 metų tauragiškiams, kaltintiems neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Narkotikus pirkusiam vyrui skirta piniginė bauda, narkotines medžiagas pardavusiam ir jomis disponavusiam vyrui – laisvės atėmimo bausmė.

Plačiau Plačiau
 
2017-04-27

Vakar Palangos miesto apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl 2014-aisiais, Naujųjų metų išvakarėse, Palangos kurhauzo salėje įvykusio konflikto tarp Palangos miesto kultūros darbuotojų 39 metų Ž. K. ir 48 metų V. R.

Plačiau Plačiau
 
2017-04-26

Antradienį (balandžio 25 d.) Šilalės rajono apylinkės teismas paskelbė sprendimą, kuriuo nuspręsta, kad naminio gyvūno savininkas turės atlyginti dviem nukentėjusiems asmenims turtinę ir neturtinę žalą, patirtą eismo įvykio metu, kurį sukėlė į kelią išbėgusi karvė.

Plačiau Plačiau
2017-04-25

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas 19 m. R. S. skyrė pusės metų viešųjų darbų bausmę, įpareigojant neatlygintinai dirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui. Mergina pripažinta kalta dėl alkoholinių gėrimų vagystės iš parduotuvės.

Plačiau Plačiau
 
2017-04-24

Šeštadienio rytą Klaipėdos miesto apylinkės teismo kolektyvas prisijungė prie akcijos „Darom 2017“.

Plačiau Plačiau
2017-04-20

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teismas netenkino buvusios Tauragės kultūros centro darbuotojos K. S. prašymo grąžinti į darbą, priteisti vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laikotarpį ir atlyginti neturtinę žalą.

Plačiau Plačiau
 
2017-04-19

2017-04-14 Skuodo rajono apylinkės teisme lankėsi moksleiviai, dalyvaujantys Lietuvos moksleivių sąjungos projekte „Karjeros savaitė 2017“, kurio metu jie supažindinti su Skuodo rajono apylinkės teismo veikla bei teisininkų (teisėjų, teisėjo padėjėjo), teismo posėdžių sekretorių, raštinės specialistų, archyvarės ir teismo finansininkės darbo subtilybėmis.

Plačiau Plačiau
2017-04-19

Penktadienį vykusiame renginyje Klaipėdos apygardoje dirbantys teismo mediatoriai ir Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjai stiprino bendradarbiavimą mediacijos srityje ir aptarė aspektus, būtinus sėkmingam mediacijos procesui.

Plačiau Plačiau
 
2017-04-18

Nuo balandžio 14 d. Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje eksponuojama Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinių kūrybos darbų paroda „Laikas“, skirta gimnazijos 25-mečiui.

Plačiau Plačiau
2017-04-18

Elektroninės teismų kaip ir kitų institucijų paslaugos Lietuvoje sparčiai populiarėja: praeitais metais daugiau kaip 60 procentų visų teismuose išnagrinėtų civilinių ir administracinių bylų buvo elektroninės. Apie galimybes teisminius ginčus spręsti internetu kalbėjo viena iš daugiausiai elektroninių dokumentų parengianti Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja – Erika Tamošaitienė.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:4121556Šiandien:964Dabar naršo:12