HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

teisėjai_užsienio
2017-09-20

Pasidalyti teisėjų darbo patirtimi, teismų sistemos ypatybėmis į Klaipėdos miesto apylinkės teismą atvyko keturi teisėjai: Stefano Montoneri iš Italijos, Viktor Vadasz iš Vengrijos, Anca Emanuela Mihai iš Rumunijos ir Anton Hlaca iš Kroatijos.

Plačiau Plačiau
 
resize_700x500_d1_pristatymas1
2017-09-15

Dalis žmonių pirmą kartą su teismu susiduria prireikus teismo leidimo. Lietuvos teismai sulaukia daugybės skambučių dėl pagalbos ir informacijos apie reikalingus leidimus – kaip tvarkyti dokumentus, parduodant ar įkeičiant nekilnojamąjį turtą? Kokiu būdu priimti palikimą, jei nepilnametis paveldi turtą? Turint visą reikalingą informaciją po ranka, sutaupomas ne tik brangus laikas, bet neretai ir pagreitinamas leidimo gavimo procesas.

Plačiau Plačiau
 
2017-09-15

Klaipėdos apygardos teismas ketvirtadienį atmetė nuteistųjų M. Š. ir R. M. apeliacinius skundus dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendžio, kuriuo už sukčiavimą telefonu jiems skirtos laivės atėmimo bausmės. Organizuota grupė, koordinuojama iš Marijampolės pataisos namų, nusikaltimus įvykdė Klaipėdoje.

Plačiau Plačiau
2017-09-13

Nepraleisk progos! Kartu su Gabrieliumi Liaudansku – Svaru turime pasiūlymą, apie kurį iki šiol galbūt nebuvai svarstęs: TAPK TEISMO SAVANORIU. Prisidėk prie to, kad teisme tiek nukentėjusieji, tiek liudytojai sulauktų pagalbos ir rūpesčio.

Plačiau Plačiau
 
2017-09-12

Pirmadienį Šilalės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 34 metų Šilalės rajono gyventoją V. P. pripažino kaltu dėl kanapių auginimo ir skyrė jam 5649 eurų dydžio baudą.

Plačiau Plačiau
2017-09-11

Klaipėdos apygardos teismas pirmadienį pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl neteisėtai teiktų skiepijimo paslaugų pareikšti gydytojai epidemiologei M. J. M. ir UAB „Imunoprofilaktikos tarnyba“. Licencijos neturėjusi, bet klientus skiepijusi klaipėdietė kaltinama neteisėta profesine veikla, piktnaudžiavimu, sukčiavimu bei apgaulingu apskaitos tvarkymu, jos vadovaujama įmonė - neteisėta profesine veikla.

Plačiau Plačiau
 
2017-09-08

Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo abiturientės skundą dėl administracinio nusižengimo, kuriuo ji prašė panaikinti policijos pareigūnų paskirtą nuobaudą ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimu už chuliganišką vairavimą. Teismas skundą tenkino iš dalies. Merginai vietoje didelės baudos ir vairuotojo pažymėjimo atėmimo paskirta 11 eurų bauda.

Plačiau Plačiau
2017-09-08

Tauragės rajono apylinkės teismas netenkino buvusio Tauragės rajono viešosios bibliotekos direktoriaus S. K. prašymo grąžinti jį į darbą, priteisti vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laikotarpį bei atlyginti neturtinę žalą.

Plačiau Plačiau
 
2017-09-05

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Erika Tamošaitienė dalyvavo Socialinių mokslų kolegijos pirmakursių susitikime. Teisėja pasakojo teisės, tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos specialybių studentams kokios perspektyvos jų laukia po studijų bei kokių įgūdžių ir savybių jiems prireiks norint tapti teisėju.

Plačiau Plačiau
2017-09-05

Nuo Rugsėjo 1-osios Klaipėdos miesto apylinkės teisme kanclerio pareigas pradėjo eiti Erika Čikurkova.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:4967513Šiandien:3252Dabar naršo:30