HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

atranka
2017-11-29

Klaipėdos apygardos teismas organizuoja atranką į pakaitinio valstybės tarnautojo – teismo posėdžių sekretoriaus – pareigas (pareigybės lygis – B, pareigybės kategorija – 6, darbo vieta – Baudžiamųjų bylų skyriuje, planuojamas priėmimo terminas – iki 2018 m. rugsėjo mėn.). Išsamesnė informacija: http://portalas.vtd.lt/lt/klaipedos-apygardos-teismo-posedziu-sekretorius-322;6698.html

Plačiau Plačiau
 
fotolia_65587043_xs[1]
2017-11-27

Klaipėdos apygardos teismas organizuoja atranką į pakaitinio valstybės tarnautojo – teisėjo padėjėjo – pareigas (pareigybės lygis – A, pareigybės kategorija – 13, darbo vieta – Civilinių bylų skyriuje, planuojamas priėmimo terminas – iki 2018 m. rugpjūčio mėn.). Išsamesnė informacija: http://portalas.vtd.lt/lt/klaipedos-apygardos-teismo-teisejo-padejejas-322;6686.html

Plačiau Plačiau
 
2017-11-20

Apie nepilnamečių apklausų baudžiamajame procese ypatumus, realybę ir teismų praktiką, Baudžiamojo proceso kodekso pakeitimus nepilnamečių apklausų srityje, įsigaliosiančius 2018 metais, psichologo svarbą, pažeidžiamo baudžiamojo proceso dalyvio apklausos taisykles, specializuotų vaiko apklausos kambarių prioritetus 2017 m. lapkričio 17 d. Klaipėdos apygardos teisme diskutavo prie apskritojo stalo susirinkę teisėjai ir psichologai.

Plačiau Plačiau
2017-11-10

Paskutiniai šių metų mėnesiai šalies teismams intensyvių darbų metas – ne tik nagrinėjamos bylos, bet ir diegiamos teismų administravimo naujovės – rengiamasi teismų reformai, kurią įgyvendinus nuo 2018 m. sausio 1 d. šalyje veiks 22 teismai vietoj šiuo metu funkcionuojančių 62.

Plačiau Plačiau
 
2017-11-10

Tauragės rajono apylinkės teismas 19 metų L. G. pripažino kaltu dėl sukelto autoįvykio, kurio metu jis pasišalino iš įvykio vietos, nepadėjo kartu su juo automobilyje važiavusiems keleiviams, kai jų gyvybėms kilo realus pavojus ir skyrė 5 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, ją atidedant trejiems metams.

Plačiau Plačiau
2017-11-09

Lietuvos teismai drauge su didžiausiais šalies universitetais – Vilniaus universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Vytauto Didžiojo universitetu – teisės ir žurnalistikos studentus jau ketvirtus metus kvietė dalyvauti projekte „Diena su teisėju 2017“. Projekto metu studentai gavo unikalią galimybę iš arti pamatyti, kaip atrodo teisėjo darbo diena, koks yra jo darbas ne tik visiems matomoje teismo posėdžių salėje, bet ir užvėrus jos duris.

Plačiau Plačiau
 
2017-11-06

Klaipėdos rajono apylinkės teismas šiemet išnagrinėjo dvi baudžiamąsias bylas dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų – už policijos pareigūnų papirkimą asmenys buvo nuteisti, jiems skirtos piniginės baudos.

Plačiau Plačiau
2017-11-03

Klaipėdos apygardos teismas šiandien leido suimti tyčiniu nužudymu sunkinančiomis aplinkybėmis kaltinamą M. G. Keliolika metų Prancūzijoje nuo bausmės besislapsčiusiam 39 metų vyrui teisėjų kolegija skyrė maksimalų 3 mėnesių suėmimo terminą.

Plačiau Plačiau
 
2017-11-02

Šilalės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį byloje, kurioje dėl dviejų žmonių gyvybes nusinešusio įvykio Gatautiškės kaime buvo kaltinamai AB „LESTO“ darbuotojai. Prieš trejus metus įvykusios nelaimės metu prisilietę prie elektrinio piemens vielinio aptvaro, ant kurio buvo nukritęs aukštos įtampos elektros laidas, žuvo lietuvė ir padėti bandęs jos draugas olandas.

Plačiau Plačiau
2017-11-02

Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo už finansinius nusikaltimus nuteistos UAB „Žibosa“ bylą ir šiandien paskelbė nuosprendį. Apylinkės teismo nuosprendis dėl įmonės akcininkės R. M., direktorės D. A. ir įmonės darbuotojų D. R. bei K. G. liko nepakeistas, teismas netenkino ir UAB „Žibosa“ prašymo atleisti įmonę nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, tačiau sumažino jai skirtą baudą.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:5369567Šiandien:5674Dabar naršo:48