HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

2017-02-21

Penktadienį Skuodo rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje pripažinti kaltais 35 ir 52 metų vyrai bei 52 metų moteris, už tai, kad sukčiaudami jie įgijo didelės vertės turtinę teisę, t. y. atkūrė nuosavybės teisę į kitų asmenų turėtą žemę.

Plačiau Plačiau
 
moksleiviai
2017-02-17

Pirmadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme lankėsi Vytauto Didžiojo gimnazijos devintokai. Moksleiviai susipažino su teismo veikla, teisėjo darbo specifika bei apžiūrėjo kiekvieną teismo pastato kampelį.

Plačiau Plačiau
 
2017-02-17

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas tęsė vadinamosios agurkinių bylos nagrinėjimą. Teisiamajame posėdyje apklaustas paskutinis kaltinamasis, priimti spręsti bylos proceso dalyvių prašymai kitame posėdyje apklausti liudytojus.

Plačiau Plačiau
2017-02-17

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teisme buvo tęsiamas baudžiamosios bylos nagrinėjimas, kurioje Arvydas Komskis kaltinamas žiauriu elgesiu su šuniu Ramziu, dėl ko gyvūnas žuvo. Kaltinamasis ir jo gynėja posėdžio metu pareiškė nušalinimą bylą nagrinėjančiai teisėjai ir Tauragės rajono apylinkės teismui.

Plačiau Plačiau
 
2017-02-15

Klaipėdos miesto apylinkės teismo pirmininkas Svajūnas Bliudsukis savo pareigas pradėjo eiti nuo lapkričio 8 d. Šiandien yra 100-oji jo vadovavimo teismui diena. Teismo pirmininko teigimu, 100 dienų yra pakankamas laiko tarpas apsiprasti pareigose, o kolegoms – pažinti ir įvertinti vadovą.

Plačiau Plačiau
2017-02-15

Vasario 16–18 dienomis jau trečią kartą uostamiestį drebins Klaipėdos šviesų festivalis. Šios šventės proga Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje eksponuojami Vilniaus dailės akademijos (VDA) Klaipėdos fakulteto grafinio dizaino programos 2 kurso studentų kursiniai darbai. Taip pat ekspozicijoje galima išvysti ir pirmakursių kurtus 2017 metų kalendoriaus projektus.

Plačiau Plačiau
 
2017-02-10

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs 58 m. A. Z. apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartį, kuria pastarajam panaikintas laisvės atėmimo bausmės vykdymo atidėjimas. Nuteistasis dvejiems metams siunčiamas į atvirąją koloniją.

Plačiau Plačiau
2017-02-10

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teisme vyko diskusija „Teisėsaugos institucijų bendradarbiavimas vaiko teisių apsaugos srityje“. Akcentuojamas buvo ne tik formalus, bet kasdienis ir tiesioginis institucijų bendradarbiavimas. Dalyviai apžvelgė opiausias vaiko teisių apsaugos problemas ir ieškojo efektyviausių jų sprendimo būdų.

Plačiau Plačiau
 
2017-02-08

Šiandien Kretingos rajono apylinkės teismas baudžiamojoje byloje dėl apgaulingos buhalterijos „HBH“ pramogų komplekse pradėjo įrodymų tyrimą.

Plačiau Plačiau
2017-02-07

Nuo šiandien laikinai Šilutės rajono apylinkės teismo pirmininko pareigas pradeda eiti šio teismo teisėja Daiva Jazbutienė.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:3747933Šiandien:4165Dabar naršo:402