HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Teismo naujienos

Algimantas Valantinas: būtinas teisėjo ir psichologo bendradarbiavimas ir pasitikėjimas
2017-11-20
 

Apie nepilnamečių apklausų baudžiamajame procese ypatumus, realybę ir teismų praktiką, Baudžiamojo proceso kodekso pakeitimus nepilnamečių apklausų srityje, įsigaliosiančius 2018 metais, psichologo svarbą, pažeidžiamo baudžiamojo proceso dalyvio apklausos taisykles, specializuotų vaiko apklausos kambarių prioritetus 2017 m. lapkričio 17 d. Klaipėdos apygardos teisme diskutavo prie apskritojo stalo susirinkę teisėjai ir psichologai.

Plačiau Plačiau
 
Teismai ruošiasi reformai: teisingumas žmonėms taps prieinamesnis
2017-11-10
 

Paskutiniai šių metų mėnesiai šalies teismams intensyvių darbų metas – ne tik nagrinėjamos bylos, bet ir diegiamos teismų administravimo naujovės – rengiamasi teismų reformai, kurią įgyvendinus nuo 2018 m. sausio 1 d. šalyje veiks 22 teismai vietoj šiuo metu funkcionuojančių 62.

Plačiau Plačiau
 
Teismas maksimaliam terminui leido suimti Lietuvai perduotą nužudymu kaltinamą plungiškį
2017-11-03
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien leido suimti tyčiniu nužudymu sunkinančiomis aplinkybėmis kaltinamą M. G. Keliolika metų Prancūzijoje nuo bausmės besislapsčiusiam 39 metų vyrui teisėjų kolegija skyrė maksimalų 3 mėnesių suėmimo terminą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas neatleido UAB „Žibosa“  nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą
2017-11-02
 

Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo už finansinius nusikaltimus nuteistos UAB „Žibosa“ bylą ir šiandien paskelbė nuosprendį. Apylinkės teismo nuosprendis dėl įmonės akcininkės R. M., direktorės D. A. ir įmonės darbuotojų D. R. bei K. G. liko nepakeistas, teismas netenkino ir UAB „Žibosa“ prašymo atleisti įmonę nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, tačiau sumažino jai skirtą baudą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas paskelbė nuosprendį „Pajūrio kredito unijos“ byloje
2017-10-31
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien „Pajūrio kredito unijos“ byloje paskelbęs nuosprendį kaltais pripažino dvylika asmenų. Bausmės skirtos buvusiems kredito įstaigos vadovams V. P. ir N. P. bei dar trims jos darbuotojams, tai pat septyniems paskolas apgaulės būdu gavusiems bei jas ne pagal paskirtį naudojusiems kredito unijos klientams.

Plačiau Plačiau
 
Konstitucijos dienos proga teismuose teikiamos teisinės konsultacijos išjudino klaipėdiečius
2017-10-27
 

Klaipėdos apygardos teisme, kaip ir kituose šalies teismuose, Lietuvos Respublikos Konstitucijos 25-erių metų sukaktis buvo pažymėta prasmingu renginiu – gyventojai buvo kviečiami nemokamai konsultuotis teisiniais klausimais. Į teismų kvietimą aktyviai atsiliepė ir Klaipėdos krašto gyventojai.

Plačiau Plačiau
 
Nemokamos teisinės konsultacijos uostamiesčio teismuose
2017-10-25
 

Spalio 25 dieną, pažymint šalies Konstitucijos 25-erių metų sukaktį, Klaipėdos apygardos teisme, Klaipėdos miesto apylinkės teisme ir Klaipėdos apygardos administraciniame teisme bus teikiamos nemokamos teisinės konsultacijos. Pasitarti rūpimais klausimais lankytojai galės jiems patogiu metu ir be išankstinės registracijos.

Plačiau Plačiau
 
Bičiulį miške surišę ir turto reikalavę palangiškiai nubausti laisvės atėmimo bausmėmis
2017-10-17
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien už turto prievartavimą ir plėšimą panaudojant smurtą bei neteisėtai atimant laisvę, taip pat už didelės vertės svetimo turto pagrobimą laisvės atėmimo bausmes skyrė palangiškiams 40 m. R. A. ir 30 m. P. J. Kaltinamieji į pataisos namus siunčiami vienam iš jų skyrus šešerių metų ir 6 mėnesių, kitam – penkerių metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmes.

Plačiau Plačiau
 
Teismas pataria: sudarius rašytinę sutartį dėl paskolos, būtinas ir jos grąžinimą patvirtinantis rašytinis dokumentas
2017-10-13
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien priėmė nutartį pakeisti pirmosios instancijos teismo sprendimą civilinėje byloje, kurioje ginčas kilo dėl rašytiniu susitarimu įformintų paskolų grąžinimo. Apeliacinės instancijos teismas nutarė, kad nesant rašytinių įrodymų, patvirtinančių skolos grąžinimo faktą, pirmosios instancijos teismas pagrįstai priteisė kreditorei per 27 tūkst. eurų skolą bei delspinigius. Tačiau apygardos teismas nesutiko, kad grąžinti vyro skolą solidariai turi ir žmona.

Plačiau Plačiau
 
PSD įmokų nesumokėjęs, tačiau medikų paslaugomis pasinaudojęs klaipėdietis turės atlyginti žalą
2017-10-12
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien panaikino pirmosios instancijos teismo sprendimą ir tenkino Klaipėdos teritorinės ligonių kasos ieškinį dėl žalos atlyginimo. Laiku privalomojo sveikatos draudimo (toliau - PSD) įmokos nesumokėjusiam 46 metų klaipėdiečiui priteista atlyginti 1050 eurų žalą, kurią Privalomojo sveikatos draudimo fondo (toliau – PSDF) biudžetas patyrė apmokėjęs už jo gydymą ligoninėje.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 3 4 5 6 7 >

Teismo darbo / skundų (prašymų) priėmimo laikas

IIV  8.00–17.00

V      8.0015.45

Pietų pertrauka
12.0012.45

Informacija apie bylas

 

Baudžiamųjų bylų skyriaus raštinė (8 46) 39 09 85

 

Civilinių bylų skyriaus raštinė (8 46) 39 09 86


Teismo pirmininko padėjėja (atstovė spaudai)

Laima Domarkienė

tel. (8 46) 39 09 83

mob. 8 676 85940

el. p. laima.domarkiene@teismas.lt

Adresas

KLAIPĖDOS APYGARDOS TEISMAS

Valstybinė biudžetinė įstaiga

Juridinių asmenų registras, kodas 191844978

Herkaus Manto g. 26

LT-92131 Klaipėda

Telefonas (8 46) 39 09 60

Faksas (8 46) 31 03 25

El.paštas: klaipedos.apygardos@teismas.lt

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:5369517Šiandien:5624Dabar naršo:43