HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Teismo naujienos

Lengviau ir greičiau: naujausia informacija apie teismo leidimus
2017-09-15
 

Dalis žmonių pirmą kartą su teismu susiduria prireikus teismo leidimo. Lietuvos teismai sulaukia daugybės skambučių dėl pagalbos ir informacijos apie reikalingus leidimus – kaip tvarkyti dokumentus, parduodant ar įkeičiant nekilnojamąjį turtą? Kokiu būdu priimti palikimą, jei nepilnametis paveldi turtą? Turint visą reikalingą informaciją po ranka, sutaupomas ne tik brangus laikas, bet neretai ir pagreitinamas leidimo gavimo procesas.

Plačiau Plačiau
 
Teismas telefoniniams sukčiams bausmių nesušvelnino
2017-09-15
 

Klaipėdos apygardos teismas ketvirtadienį atmetė nuteistųjų M. Š. ir R. M. apeliacinius skundus dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendžio, kuriuo už sukčiavimą telefonu jiems skirtos laivės atėmimo bausmės. Organizuota grupė, koordinuojama iš Marijampolės pataisos namų, nusikaltimus įvykdė Klaipėdoje.

Plačiau Plačiau
 
Teismas atvertė gydytojos, kaltinamos neteisėta profesine veikla, bylą
2017-09-11
 

Klaipėdos apygardos teismas pirmadienį pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl neteisėtai teiktų skiepijimo paslaugų pareikšti gydytojai epidemiologei M. J. M. ir UAB „Imunoprofilaktikos tarnyba“. Licencijos neturėjusi, bet klientus skiepijusi klaipėdietė kaltinama neteisėta profesine veikla, piktnaudžiavimu, sukčiavimu bei apgaulingu apskaitos tvarkymu, jos vadovaujama įmonė - neteisėta profesine veikla.

Plačiau Plačiau
 
Edita Lapinskienė: Prekyba žmonėmis – XXI a. vergovės forma?
2017-09-04
 

Prekyba žmonėmis, kaip moderni vergovės forma, Lietuvoje tampa vis rimtesne problema: didėja jos mastai, auga aukų skaičius, vis dažniau taikomasi į socialiai labiausiai pažeidžiamus žmones, tarp jų ir vaikus. 2016 m. šalies teismus pasiekė 25 prekybos žmonėmis ir prostitucijos bylos, išnagrinėta 20 bylų, o nuteisti 39 asmenys. Atvejų analizė rodo, kad dažniausiai pasitaikantys yra seksualinio išnaudojimo, vergiško darbo, išnaudojimo nusikaltimų vykdymui, priverstinės santuokos atvejai. Kokias grėsmes ir tendencijas atskleidžia tokio pobūdžio bylos?

Plačiau Plačiau
 
ERA vasaros mokymų dalyviai gilinosi į pažangiausią alternatyvių ginčų sprendimo praktiką
2017-08-21
 

Vokietijos Tryro mieste Europos teisės akademija (ERA) šią vasarą organizavo mokymų kursą „Alternatyvus ginčų sprendimas“ (angl. Summer Course on Alternative Dispute Resolution). Be dalyvių iš Lietuvos, mokymuose žinias gilino kelios dešimtys teisininkų iš Danijos, Belgijos, Makedonijos, Kosovo ir kitų šalių. Tarptautiniuose mokymuose Lietuvos teismams atstovavo Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja ir mediatorė Giedrė Seselskytė, kuri patirtais įspūdžiais dalijasi su svetainės lankytojais.

Plačiau Plačiau
 
Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje - jaunųjų fotografų paroda „Portretas“
2017-08-18
 

Klaipėdos apygardos teismo ekspozicijoje nuo šiol pristatoma Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro fotobūrelio „Click“ paroda „Portretas“. Nespalvotose nuotraukose jaunieji kūrėjai į juos supantį pasaulį žvelgia „kitu kampu“. Kokios nuotaikos, išgyvenimai, potyriai atsispindi jaunų žmonių kūryboje, visa tai galima pamatyti eksponuojamoje parodoje, kuri veiks iki spalio 1 d.

Plačiau Plačiau
 
Buvęs „Linavos“ vadovas turi atlyginti nuostolius asociacijai
2017-08-14
 

Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ ir buvusio jos vadovo R. M. ginčą dėl vadovo civilinės atsakomybės ir nuostolių atlyginimo, šiandien nusprendė, kad R. M. turi atlyginti asociacijai 100 tūkst. eurų sumą.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: administracinė byla už „saulių piešimą“ turi būti nutraukta
2017-08-03
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien atmetė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos skundą ir paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutarimą, kuriuo buvo panaikinta už chuliganišką vairavimą klaipėdiečiui skirta nuobauda. Policijai teisme pritrūkus įrodymų, kad L. Č. aikštelėje „piešė saules“ ir taip sukėlė pavojų saugumui, administracinio nusižengimo byla nutraukiama: vyras nemokės 450 eurų baudos bei metams nepraras teisės vairuoti.

Plačiau Plačiau
 
Klaipėdos zoologijos sodo savininkas už netinkamą gyvūnų laikymą nubaustas pagrįstai
2017-08-01
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien atmetė Klaipėdos zoologijos sodo įkūrėjo E. Legecko atstovo apeliacinį skundą, kuriuo buvo prašoma panaikinti Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos paskirtą nuobaudą, o administracinio teisės pažeidimo bylą nutraukti. 72 eurų bauda E. Legeckui buvo skirta per patikrinimą zoologijos sode radus įvairių pažeidimų. Anksčiau panašų skundą buvo atmetęs ir Klaipėdos rajono apylinkės teismas.

Plačiau Plačiau
 
Vaikų lopšelio-darželio ir kultūros centro pinigus pasisavinusiai buhalterei – teismo nuosprendis
2017-07-20
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį 48 metų A. R., iš Nidos vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bei Liudviko Rėzos kultūros centro pasisavinusiai per 32 tūkst. eurų sumą. Teismas nuteistajai skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant dvejiems metams. Moteris savo kaltės nesigynė, visus pasisavintus pinigus įstaigoms grąžino.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 3 4 5 >

Teismo darbo / skundų (prašymų) priėmimo laikas

IIV  8.00–17.00

V      8.0015.45

Pietų pertrauka
12.0012.45

Informacija apie bylas

 

Baudžiamųjų bylų skyriaus raštinė (8 46) 39 09 85

 

Civilinių bylų skyriaus raštinė (8 46) 39 09 86


Teismo pirmininko padėjėja (atstovė spaudai)

Laima Domarkienė

tel. (8 46) 39 09 83

mob. 8 676 85940

el. p. laima.domarkiene@teismas.lt

Adresas

KLAIPĖDOS APYGARDOS TEISMAS

Valstybinė biudžetinė įstaiga

Juridinių asmenų registras, kodas 191844978

Herkaus Manto g. 26

LT-92131 Klaipėda

Telefonas (8 46) 39 09 60

Faksas (8 46) 31 03 25

El.paštas: klaipedos.apygardos@teismas.lt

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:4967525Šiandien:3264Dabar naršo:34