HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Teismo naujienos

Vaikų lopšelio-darželio ir kultūros centro pinigus pasisavinusiai buhalterei – teismo nuosprendis
2017-07-20
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį 48 metų A. R., iš Nidos vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bei Liudviko Rėzos kultūros centro pasisavinusiai per 32 tūkst. eurų sumą. Teismas nuteistajai skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant dvejiems metams. Moteris savo kaltės nesigynė, visus pasisavintus pinigus įstaigoms grąžino.

Plačiau Plačiau
 
Po konflikto dėl užstatyto automobilio – viešieji darbai ir žalos atlyginimas
2017-07-14
 

Klaipėdos apygardos teismas paliko nepakeistą nuosprendį klaipėdiečiui, konfliktą su kaimynu dėl daugiabučio kieme užstatyto automobilio sprendusį kumščiais. Klaipėdos miesto apylinkės teismas jam buvo skyręs 5 mėnesius viešųjų darbų – kas mėnesį po 20 valandų dirbti visuomenės labui, taip pat atlyginti nukentėjusiajam 1293 eurų turtinės ir moralinės žalos bei išlaidų advokatui sumą. Nuosprendį apskundęs nukentėjusysis teismo prašė bausmę sugriežtinti bei priteisti kur kas didesnį žalos atlyginimą.

Plačiau Plačiau
 
Kelis tūkstančius juvelyrinių dirbinių iš sutuoktinio įmonės pasisavinusi moteris kaltės neišsigynė
2017-07-13
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį Klaipėdos rajono gyventojai L. K., kuri pripažinta kalta dėl 151,2 tūkst. eurų vertės juvelyrinių dirbinių, taip pat pinigų bei kompiuterio pasisavinimo iš UAB „Saulės amuletas“. Moteris neišvengė kaltės ir dėl apgaulingos buhalterinės apskaitos tvarkymo kitoje įmonėje, kurioje buvo realizuojamos pasisavintos prekės. Kaltinamajai teismas skyrė subendrintą trejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant dvejiems metams, bei 1130 eurų baudą.

Plačiau Plačiau
 
Išnaudojimo prostitucijai byloje – posūkis
2017-07-10
 

Klaipėdos apygardos teismas, nagrinėjantis Vokietijoje gyvenančios lietuvės bylą, kurioje ji kaltinama išnaudojusi prostitucijai savo brolio sugyventinę, daro pertrauką. Paaiškėjus, kad galimai dėl to paties nusikaltimo moteriai kaltinimai pareikšti ir Vokietijoje, byloje valstybinį kaltinimą palaikančiam prokurorui pavesta išsiaiškinti šias aplinkybes. Tai beprecedentė nutartis Klaipėdos apygardos teismo praktikoje.

Plačiau Plačiau
 
Klaipėdietis lieka nuteistas už viešą niekinimą ir neapykantos kurstymą
2017-07-07
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien atmetė už viešą niekinimą ir neapykantos kurstymą nuteisto klaipėdiečio V. L. gynėjo apeliacinį skundą ir patvirtino, kad Klaipėdos miesto apylinkės teismo apkaltinamasis nuosprendis yra teisėtas ir pagrįstas. Juo V. L. yra skirta vienerių metų laisvės apribojimo bausmė, nuteistasis įpareigotas per šį laikotarpį be bausmę vykdančios institucijos žinios nekeisti gyvenamosios vietos. V. L. taip pat turės neatlygintinai išdirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, globos, rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose.

Plačiau Plačiau
 
Teisėjų padėjėjų asociacijos nariai profesines žinias gilino seminare Klaipėdoje
2017-07-03
 

Penktadienį, birželio 30 d., Klaipėdos apygardos teisme surengti Teisėjų padėjėjų asociacijos (TPA) mokymai „Kai kurie civilinės ir baudžiamosios teisės aspektai“. Juose pranešimus skaitė ir vertingais pastebėjimais su iš visos Lietuvos į uostamiestį suvažiavusiais asociacijos nariais dalijosi Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) teisės profesionalai, užsiimantys ir moksline bei pedagogine veikla.

Plačiau Plačiau
 
Kurhauzo pamatų likučiai turi būti paimti valstybės nuosavybėn
2017-06-30
 

Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs apeliacinius skundus dėl netinkamai laikomos Kurhauzo dalies paėmimo valstybės nuosavybėn, atlyginimo priteisimo ir žalos atlyginimo, penktadienį pakeitė Palangos apylinkės teismo sprendimą ir nutarė išlikusią medinę pastato dalį perduoti valstybės žinion. Valstybė paimamo turto bendraturčiams turi atlyginti 10 139,6 eurų sumą, valstybei turi būti atlyginta kultūros vertybei dėl aplaidumo bei nepriežiūros padaryta 29 175, 8 eurų žala.

Plačiau Plačiau
 
Už prekybą žmonėmis tauragiškiams teismas skyrė laisvės atėmimo bausmes
2017-06-28
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį trims prekyba žmonėmis, vaiko pirkimu bei pardavimu kaltintiems Tauragės m. gyventojams. Kaltinamiesiems 24 metų M. M. ir 26 metų E. Ž. skirtos 6 metų, 21 metų G. G. - 5 metų laisvės atėmimo bausmės, jas atliekant pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
 
Paskelbtas nuosprendis psichotropinių medžiagų internetu įsigijusiai klaipėdietei
2017-06-27
 

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį klaipėdietei, internetu neteisėtai įsigijusiai ir į Lietuvą atsisiuntusiai psichotropinių medžiagų. K. Ž. paskirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant vieneriems metams ir šešiems mėnesiams. Teismas įpareigojo moterį bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu tęsti darbą ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų. Psichotropinės medžiagos ir kompiuteris, kuriuo jos buvo užsakytos, konfiskuoti.

Plačiau Plačiau
 
Buvęs „Pušyno“ vadovas privalės įstaigai atlyginti 35,7 tūkst. eurų žalą
2017-06-26
 

Klaipėdos apygardos teismas, pirmadienį išnagrinėjęs VšĮ Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas” ieškinį, iš buvusio įstaigos vadovo V.N. priteisė 35,7 tūkst. eurų žalos atlyginimą bei 5 proc. dydžio metines palūkanas. Tokia žala, pasak teismo, centrui padaryta dėl tyčinių vadovo veiksmų bei aplaidaus ir neatsakingo neveikimo įgyvendinant įstaigos renovacijos projektus.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 3 4 >

Teismo darbo / skundų (prašymų) priėmimo laikas

IIV  8.00–17.00

V      8.0015.45

Pietų pertrauka
12.0012.45

Informacija apie bylas

 

Baudžiamųjų bylų skyriaus raštinė (8 46) 39 09 85

 

Civilinių bylų skyriaus raštinė (8 46) 39 09 86


Teismo pirmininko padėjėja (atstovė spaudai)

Laima Domarkienė

tel. (8 46) 39 09 83

mob. 8 676 85940

el. p. laima.domarkiene@teismas.lt

Adresas

KLAIPĖDOS APYGARDOS TEISMAS

Valstybinė biudžetinė įstaiga

Juridinių asmenų registras, kodas 191844978

Herkaus Manto g. 26

LT-92131 Klaipėda

Telefonas (8 46) 39 09 60

Faksas (8 46) 31 03 25

El.paštas: klaipedos.apygardos@teismas.lt

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:4624928Šiandien:2092Dabar naršo:42